Zobacz posty bez odpowiedzi
  
Brak nowych postów

Kodeks

Właśnie w tym subforum znajdziesz najbardziej podstawowe informacje o Erised. Znajomość regulaminu to ważna rzecz, a ponowne przeczytanie niektórych punktów z pewnością jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Również tutaj możesz zgłosić się z pomysłem lub uwagą, która zostanie skomentowana przez moderatorów i administratorów, żebyśmy wspólnie mogli wypracować kompromis czy też po prostu wdrożyć Twój fantastyczny pomysł!


Brak nowych postów

Strefa użytkownika

Tu znajdziesz wszelkiego rodzaju rzeczy, które dotyczą cię jako użytkownika. Miejsce na skargi, wnioski, zażalenia, gdzie możesz śmiało wołać, jeśli czegoś potrzebujesz, chcesz uprzedzić, że cię nie będzie albo masz zamiar upomnieć się o Punkty Fabuły czy też je wydać.


Brak nowych postów

Informacje

W tym miejscu znajdziesz, jak sama nazwa wskazuje, informacje o sprawach bardziej lub mniej fabularnych. Aktualne ogłoszenia o trwających wydarzeniach, planowanych aktualizacjach forum, a nawet zapisy na specjalne eventy będą pojawiać się właśnie w tym subforum! Nie przegap żadnego tematu, który tu zobaczysz. Znajdziesz tu także wszelkie możliwe spisy, które pomogą ci z pewnością w "poruszaniu się" po fabule.


avatar
17||129
Ogłoszenia
08.05.17 11:58
Mora Mulford Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Organizacja

Nie wiesz, jak uwarzyć eliksiry? A może chcesz wiedzieć, jakie powinieneś mieć kieszonkowe? Albo chcesz wstąpić do drużyny Quidditcha, ale nie wiesz, jak rozgrywane są mecze? Na wszystkie te pytania odpowiedź znajdziesz właśnie tutaj! Dodatkowo odnajdziesz tu także spis wolnych posad dla postaci, wszelkie tematy związane z płatnościami na forum oraz powiadomienia o nowych lekcjach prowadzonych w magicznych szkołach. Tutaj możesz też zgłosić się po zaległe, a przysługujące ci punkty.


Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Toplisty

Nasi Partnerzy

@2016 Forum popełniły Genesis & Felix