Zobacz posty bez odpowiedzi
  
Brak nowych postów

Hogwart

Ach! Hogwart! Najpopularniejsza magiczna szkoła w Wielkiej Brytanii! To tutaj przeżyjesz masę niezapomnianych przygód, doznasz najgorszych miłosnych rozczarowań, zawrzesz najpiękniejsze i najsilniejsze przyjaźnie! Odkrywaj sekrety zamku, poznawaj jego mieszkańców i pomóż odbudować to, co strawiła wojna.


avatar
95||2338
Wielka Sala
17.05.17 20:12
Chavdar Lazarov Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Hogsmeade

Jedyna wioska w Wielkiej Brytanii zamieszkana wyłącznie przez czarodziejów. Leży nieopodal odbudowanego Hogwartu, jednakże restrykcyjne wymogi nie pozwalają uczniom na tak częste odwiedziny jak kiedyś. Znajdziesz tu wiele magicznych sklepów czy salonów, które oferują magiczne usługi każdemu mieszkańcowi czy gościowi. Nie spotkasz tutaj żadnego mugola. Wioska jest ukryta przed wścibskimi spojrzeniami niemagicznych.


Brak nowych postów

Londyn

Stolica Wielkiej Brytanii a zarazem miejsce, gdzie czarodziejów można spotkać na każdym kroku. Chowają się pod płaszczem pozoru i wyrafinowanej miny, jednakże z łatwością odnajdują swoich w wielkim tłumie. Odwiedzają również pewną starą uliczkę, która stanowi swoistego rodzaju bramę do magicznego świata, sprytnie ukrytą przed mugolami.


avatar
81||170
Biblioteka
20.10.16 19:52
Elizabeth Benoit Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Dolina Godryka

Dolina Godryka to miejsce w Szkocji, gdzie mugole i czarodzieje egzystują wspólnie bez większych problemów. To tutaj zamieszkują wszyscy ci, którzy którzy pragną wyłącznie bezpieczeństwa i spokoju po strasznych wydarzeniach, jakie miały miejsce w Wielkiej Brytanii. Przyjazna każdemu wioska sprawia, że chętnie zamieszkują w niej całe rodziny. Czarodzieje tak czy inaczej muszą jednak strzec się przed ujawnieniem wścibskim mugolom.


avatar
61||79
Bar Żabi Skrzek...
27.09.16 19:42
Cassius Akhtar Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Reszta Świata

Poza miejscami, które tak dobrze znasz, w Wielkiej Brytanii znajdziesz ich o wiele, wiele więcej, nie mówiąc już nawet o całej reszcie świata. Być może natrafisz tu na rezerwat smoków albo zajdziesz do starej, rodowej posiadłości? Wystarczy, że ruszysz w drogę. Tylko... uważaj na siebie.


avatar
50||502
Ślubna pergola...
31.08.16 22:29
Mabh Semper Zobacz ostatni post
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Toplisty

Nasi Partnerzy

@2016 Forum popełniły Genesis & Felix