Zobacz posty bez odpowiedzi
  
Brak nowych postów

Kartoteki

W tym subforum możesz umieścić swoją kartę postaci - czy to gotową, czy w budowie. Znajdziesz tu niezbędne wzory, a także karty pozostałych użytkowników forum. Pamiętaj, by w pierwszej kolejności sprawdzić także temat z zajętymi wizerunkami. Jeśli masz jakieś wątpliwości, zajrzyj do tematu ze wskazówkami. Wszystkie sprawdzone karty podzielone są według kategorii wiekowych.


avatar
31||106
Thomas Choi
13.06.17 20:39
Thomas A. Choi Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Dodatkowe

W tym subforum odnajdziesz wszelkie możliwe dodatki, jakie możesz założyć dla swojej postaci. To tutaj znajdują się wszelkie poczty, skrytki i tematy z relacjami postaci, a także spis możliwych genetyk dostępnych na forum, lista umiejętności specjalnych oraz listy postaci, które posiadają te wyjątkowe zdolności.


avatar
114||575
Powiedz mi, powi...
11.05.17 22:39
Mora Mulford Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Wspomnienia

W tym subforum możesz rozegrać wszystkie te wątki fabularne, które działy się zarówno wieki temu, jak i wczoraj. Pamiętaj, by zajrzeć do regulaminu zakładania wspomnień. To tutaj znajdziesz także wątki masowe, jak na przykład egzamin na teleportację dla wszystkich, którzy ominęli szóstą klasę.


avatar
19||196
Pijano i wesoło...
07.04.17 23:55
Son EunByul Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Periodyki

O wydarzeniach ze świata najłatwiej dowiadywać się z prasy, rozprowadzanej wzdłuż i wszerz czarodziejskiego świata. Musisz jednak liczyć się z tym, że czasem trudno zachować obiektywizm. Prorok Codzienny jest znany ze swoimi powiązaniami z Ministerstwem Magii, Żongler z kolei miewa problemy z rzetelnością... Sam zdecyduj, która wersja przekonuje cię bardziej. A jeśli jesteś ciekawy, co dzieje się wśród uczniów Hogwartu, koniecznie zajrzyj do Ploteczek zza Lustra - tylko bądź przygotowany na wszystko!


avatar
3||14
Żongler
29.08.16 17:11
Mistrz Gry Zobacz ostatni post
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Toplisty

Nasi Partnerzy

@2016 Forum popełniły Genesis & Felix