Share | 
 
Gabinet nauczyciela Zielarstwa
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Gry

avatar
Specjalne

Liczba postów : 1032
PisanieTemat: Gabinet nauczyciela Zielarstwa   28.09.15 14:58

Gabinet nauczyciela Zielarstwa
W gabinecie nauczyciela zielarstwa nie ma zbyt wielu rzeczy, a jeśli spodziewałeś się tu masy roślin czy blatów brudnych od ziemi, z pewnością musisz czuć rozczarowanie. Wnętrze jest bardzo schludne i tylko dziwna, ciepła, żółta poświata sprawia, że czujesz się tu niemal jak w cieplarni. Coś podejrzanie pachnie ziemią, ale nie jesteś w stanie odnaleźć źródła tego zapachu. W gruncie rzeczy powinieneś czuć się tu całkiem dobrze, chyba że właśnie udało ci się zarobić gigantyczny szlaban.

Ratuj skórę przed szlabanem (opcjonalnie):

1 - sam nie wiesz, w jaki sposób ci się udało, ale tylko "niewinnie" wspomniałeś o sposobach pielęgnacji roślinki, która kiedyś bardzo cię zafascynowała. Twoje zainteresowanie udzieliło się nauczycielowi tak bardzo, że ten właściwie zapomniał o twoim przewinieniu. Chociaż straciłeś czas na rozmowę, i tak była lepsza od przesadzania Mandragory czy innej, równie niegodnej roboty.

2,5 - miałeś farta, ale niech ci się nie zdaje, że to potrwa wiecznie. Niespodziewanie w pomieszczeniu znalazła się sowa, na którą nauczyciel musiał pilnie odpowiedzieć. Dzisiaj dostałeś polecenie opuszczenia gabinetu, ale kto wie czy nauczyciel nie upomni się o szlaban w innym terminie. (następnym razem nie możesz już ratować się kostką)

3,4 - to chyba jednak nie twój dzień. Pogódź się z tym i rób, co każe nauczyciel.

6 - próbowałeś. W porządku. Zawsze warto próbować uniknąć szlabanu. A może jednak nie? Nauczyciel wygląda na naprawdę zdenerwowanego twoimi próbami wykrętów i zwalania winy na innych, i z miejsca odejmuje 20 punktów twojemu domowi. Tak czy tak musisz odrobić szlaban, ale teraz dodatkowo członkowie twojego szkolnego domu na bank cię nienawidzą.
Powrót do góry Go down
 Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Erised :: Fabuła :: Hogwart :: Pierwsze piętro-
Skocz do: