Share | 
 
Regulamin tworzenia wspomnień
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Gry

avatar
Specjalne

Liczba postów : 1032
PisanieTemat: Regulamin tworzenia wspomnień   07.10.15 19:28

Wspomnienia
Wspomnienia służą rozgrywaniu wątków, które fabularnie miały miejsce kilka miesięcy czy nawet kilka lat temu. Dzięki nim będziesz mógł rozegrać sytuację, która znacząco wpłynęła na rozwój twojej postaci czy jej relacji z innymi. Pamiętaj, by utrzymać realizm sytuacji, to znaczy nie rozgrywaj wspomnień w miejscach, w których twoja postać nie mogła być albo używając zaklęć, których nie mogła znać.
Poza wspomnieniami indywidualnymi, możesz brać udział we wspomnieniach zbiorowych. Dotyczyć one będą wydarzeń sprzed lat, które mają wpływ na obecną rzeczywistość - przykładowo egzamin na teleportację, zdawany w szóstej klasie czy lekcja Obrony przed Czarną Magią, podczas której nastąpiło twoje pierwsze spotkanie z boginem.
Istnieje kilka zasad, jakich musisz przestrzegać, pisząc wspomnienia:
1 Możesz prowadzić maksymalnie dwa wątki we wspomnieniach w tym samym czasie. Aby zacząć następny, najpierw skończ któryś poprzedni.
2 Po zakończeniu wątku, edytuj nazwę tematu, dodając zwrot [zakończone]. To będzie sygnał dla administracji, że temat można zamknąć, a ty masz wolne miejsce na kolejny wątek w tym dziale.
3 Zakładając nowy temat, w nazwie opisz krótko, o czym będzie to wspomnienie, a w opisie tematu - kto bierze w nim udział.
4 Udział we wspomnieniach zbiorowych nie liczy się do limitu pisanych wspomnień. Oznacza to, że mimo prowadzenia dwóch wątków w dziale, wciąż możesz wziąć udział w retrospektywnym egzaminie na teleportację itp.
5 Jeśli twój pomysł na wątek obejmuje udział osób, których nie ma na forum, możesz zgłosić się do Mistrza Gry, aby go z tobą rozegrał.
6 W pierwszym poście wspomnienia należy wkleić poniższy uzupełniony kod, dopiero od drugiego posta można prowadzić wątek.

Kod:
<center><div class="wspomnienie">
<div class="wspomnieniet">Wspomnienie</div>
<hr><div class="wspomnienies">
<span>Kto:</span> Genesis Primera Malcles

<span>Gdzie:</span> Zakazany Las

<span>Kiedy:</span> 20 grudnia 2016

<span>Opis:</span> sdsdsdsd

</div></div></div></center>
Powrót do góry Go down
 Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Erised :: Dokumentacja :: Wspomnienia-
Skocz do: