Share | 
 
Zakładanie nowej poczty i wysyłanie listów
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Gry

avatar
Specjalne

Liczba postów : 1032
PisanieTemat: Zakładanie nowej poczty i wysyłanie listów   07.10.15 19:30

Sowy
Subforum z sowią pocztą jest magicznym miejscem, w którym każda postać może założyć temat służący odbieraniu listów fabularnych od innych postaci z forum. Założenie tematu dla każdego twojego konta jest jednym z ważniejszych zadań, jakie masz przed sobą jako nowy użytkownik. Poprzez sowy mogą kontaktować się z twoim bohaterem nie tylko inni gracze, ale i postaci półfabularne, jak na przykład nauczyciele. Tą drogą wysyłane są także niekiedy informacje o zbiórce eventowej lub innym fabularnym wydarzeniu.

Jak założyć sowę?

➤ W subforum "Poczta" załóż nowy temat. Opisz go koniecznie imieniem i nazwiskiem postaci! (Sowy o innych tytułach będą usuwane!)
➤ Skopiuj poniższy kod i wklej go w pierwszym poście swojego nowego tematu. Pamiętaj, że możesz (choć nie musisz) umieścić w nim zdjęcie wybranej przez siebie sowy. Jeśli się na to zdecydujesz, obrazek musi mieć dokładnie 480px szerokości i 310px wysokości. (Zdjęcia o innych wymiarach będą usuwane!)
➤ Jednej postaci przysługuje jeden temat.
➤ Pamiętaj, by dodać link do swojego tematu z pocztą w odpowiednim polu w edycji profilu, by inni gracze mogli łatwo go odnaleźć.

Kod:
<center><div class="opis-sowy"><nazwa>Imię sowy</nazwa>
<img src="http://i.imgur.com/rRQQADJ.png" /><br />
<span>Tu wpisz krótki opis swojej sowy.</span></div></center>

Jak wysłać sowę?

➤ By wysłać sowę do innej postaci, skopiuj poniższy kod i umieść go w nowym poście w jej temacie z pocztą.
➤ W kod wpisz treść listu oraz opcjonalnie wklej link do wybranego przez siebie przy zakładaniu poczty zdjęcia sowy (w pierwsze miejsce na adres strony, drugiego nie ruszaj).
➤ Żeby odczytać wiadomość, kliknij symbol koperty.

Kod:
<center><br /><div class="dropdown sowa" style="background-image: url('http://i.imgur.com/rRQQADJ.png');"><div class="dropdown-link sowa1"><img src="https://i.imgur.com/XVnzmDl.png" /></div><div class="dropdown-container poczta" style="display: none;"><adres>Adresat,</adres>
TREŚĆ
<nadawca>Nadawca</nadawca></div></div></center>


Opis sowy:

Edgar


Edgar jest poważną sową. Serio. Nie żartuj z niego. Mówię poważnie!


Przykładowy list:Powrót do góry Go down
 Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Erised :: Dokumentacja :: Dodatkowe :: Poczta-
Skocz do: