Share | 
 
Dzielnice mieszkalne w Dolinie Godryka
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Gry

avatar
Specjalne

Liczba postów : 1032
PisanieTemat: Dzielnice mieszkalne w Dolinie Godryka   10.10.15 0:57

Dzielnice mieszkalne w Dolinie Godryka
Dolina Godryka jest jednym z większych i spokojniejszych miast w tej części Wielkiej Brytanii. Czarodziejom i mugolom nieodmiennie udaje się żyć w pewnej symbiozie, której nie zakłócają ani magiczne konflikty, ani nieporozumienia w świecie niemagicznym. Zaznasz tu spokoju i atmosfery wielkiej historii czekającej zaraz za rogiem, jako że Dolina jest miejscem narodzin i życia wielu legendarnych czarodziejów.
Możliwości mieszkaniowe są tu naprawdę spore. Wybór jest szeroki i na pewno znajdziesz tu mieszkanie czy dom, który będzie idealnie odpowiadał twoim oczekiwaniom i możliwościom.
Dzielnicą najtańszą, a co za tym idzie – najpopularniejszą, ale i o najniższym prestiżu, jest okolica ulicy Rolanda Kegga. Znajdziesz tu wiele mieszkań na wynajem, równie dużo możliwości wynajmu pojedynczych pokoi. Jeśli jesteś świeżo upieczonym absolwentem albo z jakiegoś powodu właśnie utraciłeś płynność finansową, a jednocześnie nie zależy ci na tym, by twoje miejsce zamieszkania wprost pokazywało, jaki jesteś ważny, to właśnie tu powinieneś się osiedlić.
Bardziej prestiżową okolicą jest ulica Bertiego Botta. Niewiele jest tu mieszkań do wynajęcia, najczęściej musisz wyłożyć konkretne pieniądze, by móc tu zamieszkać. Jednocześnie przyznanie, że tu mieszkasz, daje ci swego rodzaju towarzyski bonus. Niekoniecznie będziesz mógł tu liczyć na sąsiedzką pomoc, ale jeśli uda ci się zawiązać pozytywne relacje, może uda ci się wyciągnąć z tego jakieś wymierne korzyści.
Największą oznaką statusu jest zakup domu na ulicy Felixa Summerbee. Tu mieszkają najbogatsi czarodzieje z największym ego. Oczywiście nie musisz pasować do tego profilu, by móc tu mieszkać, ale to ułatwia zaaklimatyzowanie się. Licz się z tym, że obok twojego nowego miejsca zamieszkania może stać posiadłość Dumbledorów, a kawałek dalej posiadłość związana historycznie z Merlinem. Domy mają też ten atut, że często posiadają magiczne właściwości, które mogą ci pomóc – lub przeszkodzić – w codziennym życiu.

Dostępne do kupienia domy i mieszkania znajdziesz poniżej. By któreś nabyć, wpisz się do tematu z rozliczeniami. Celem wynajęcia mieszkania lub pokoju, udaj się do tematu ze spisem mieszkań do wynajęcia. To tam znajdziesz szczegółowe informacje.

Powrót do góry Go down
 Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Erised :: Fabuła :: Dolina Godryka :: Dzielnica mieszkalna-
Skocz do: