Share
 
Uwagi, pytania i pomysły użytkowników
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Mistrz Gry

Mistrz Gry
Specjalne

Liczba postów : 1032
Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Uwagi, pytania i pomysły użytkowników   Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty28.09.15 2:56


Jakkolwiek byśmy się nie starali, by całe forum wyglądało perfekcyjnie, nie zawsze i nie wszystko jesteśmy w stanie wyłapać. Dlatego też jeśli znajdziesz jakiś błąd czy niespójność, daj znać. Podobnie jeśli coś wydaje się być niezrozumiałe - może trzeba będzie wprowadzić jakieś zmiany, aby każdy bez problemu mógł zrozumieć nasz zamysł i będziemy wdzięczni, jeśli nam w tym pomożesz.
Ponadto, jeśli wpadnie ci do głowy jakiś pomysł, zwłaszcza dotyczący fabuły, będzie nam miło, jeśli się nim z nami podzielisz. W przypadku bardziej rozbudowanych pomysłów na eventy pisz od razu PMkę do któregoś z administratorów - bardzo chętnie przyjmiemy takie wsparcie, oczywiście z zaznaczeniem autorstwa.

Powrót do góry Go down
Nikolai Lazarov

Nikolai Lazarov
Gracz

Uwagi, pytania i pomysły użytkowników ULu9UZs
Skąd : (Bułgaria) Szkocja
Liczba postów : 162
Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Uwagi, pytania i pomysły użytkowników   Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty30.11.15 13:35

Jest taki problem straszny Neutral. Jak wchodzę na forum z telefonu, to od razu wyskakują jakieś okropne reklamy, telefon wibruje, przenosi mnie na inną stronę, twierdzi, że mam wirusa xd... no masakra. I tak się zastanawiam czy możecie coś z tym zrobić? Bo obecnie nie da się wejść nawet na parę sekund Neutral.
Powrót do góry Go down
Felix Lockwood

Felix Lockwood
Mod

Uwagi, pytania i pomysły użytkowników 2FtHWfM
Skąd : Chelmsford
Liczba postów : 785
Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Uwagi, pytania i pomysły użytkowników   Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty30.11.15 19:38

To, niestety, kwestia forumpolish. Zdaje się, że jest okej, kiedy wchodzisz jako zalogowany albo kiedy korzystasz z wersji mobilnej. Niestety, nic więcej chyba nie jesteśmy w stanie na to poradzić D:
Powrót do góry Go down
Nikolai Lazarov

Nikolai Lazarov
Gracz

Uwagi, pytania i pomysły użytkowników ULu9UZs
Skąd : (Bułgaria) Szkocja
Liczba postów : 162
Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Uwagi, pytania i pomysły użytkowników   Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty30.11.15 19:51

no właśnie wchodzę zalogowany i w wersji mobilnej Neutral
Powrót do góry Go down
Alecto Carlevaro

Alecto Carlevaro
Gracz

Uwagi, pytania i pomysły użytkowników 9QY9kvG
Skąd : Wielka Brytania, Londyn
Liczba postów : 69
Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Uwagi, pytania i pomysły użytkowników   Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty30.11.15 21:08

Jak już zostało wspomniane, jest to raczej problem forumpolish i reklam, które wyświetla, bo nie tylko z naszym forum takie rzeczy się dzieją. Sama miałam tak nagminnie jeszcze jakiś czas temu. Niewiele mogę ci zaproponować, bo urządzenia mobilne są mocno ograniczone pod kątem adblocków i innych rzeczy, które mogłyby te badziewne reklamy wyeliminować. Znalazłam coś takiego https://play.google.com/store/apps/details?id=org.adblockplus.browser może warto wypróbować. Mi osobiście chrome się trochę uspokoił po aktualizacjach i jego, i samego Androida.

EDIT: Testuję właśnie tą przeglądarkę adblockową. Kod się odrobinkę rozjeżdża w ramce na głównej, ale poza tym wszystko wygląda dobrze. I bez reklam.
Powrót do góry Go down
Nikolai Lazarov

Nikolai Lazarov
Gracz

Uwagi, pytania i pomysły użytkowników ULu9UZs
Skąd : (Bułgaria) Szkocja
Liczba postów : 162
Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Uwagi, pytania i pomysły użytkowników   Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty30.11.15 22:47

Dzięki, przetestuję to Very Happy
Powrót do góry Go down
Poison R. Norton

Poison R. Norton
Gracz

Uwagi, pytania i pomysły użytkowników ULu9UZs
Skąd : Azkaban
Liczba postów : 34
Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Uwagi, pytania i pomysły użytkowników   Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty20.12.15 20:58

Poison uczył się przez cztery lata w fińskiej szkole magii, gdzie zdawał egzamin na teleportację.

Czy jak napiszę post we wspomnieniach w wątku masowym, zaznaczając, że działo się to gdzie indziej będzie dobrze, czy nie?
Powrót do góry Go down
Felix Lockwood

Felix Lockwood
Mod

Uwagi, pytania i pomysły użytkowników 2FtHWfM
Skąd : Chelmsford
Liczba postów : 785
Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Uwagi, pytania i pomysły użytkowników   Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty20.12.15 21:11

Przyjmujemy, że w każdej szkole egzamin na teleportację jest w szóstej klasie. Pisanie go we wspomnieniach nie oznacza, że ktoś koniecznie robił go w Hogwarcie, więc fińska szkoła jest tu bez znaczenia. Jeśli Poison powtarza teraz szóstą klasę, to jasne, mógł przystępować do egzaminu już wcześniej, kiedy był w szóstej klasie po raz pierwszy. Co sprowadza się do tego, że tak, możesz opisać podejście do tego egzaminu we wspomnieniu.
Powrót do góry Go down
Elizabeth Benoit

Elizabeth Benoit
Gracz

Uwagi, pytania i pomysły użytkowników 6Rszl4P
Skąd : Rieux
Liczba postów : 290
Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Uwagi, pytania i pomysły użytkowników   Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty06.01.16 20:54

Nie wiem czy to moja wina, czy wina moje laptopa. Ale ten żółty kolor, który mają puchoni, jak dla mnie jest za jasny. Jak jest ktoś online z żółtych, to nie potrafią odczytać nawet jego imienia.. Może to być przez mojego laptopa, albo przez oczy :p Ale w sumie to nie wiem.. Ma ktoś ten sam problem ?
Powrót do góry Go down
Felix Lockwood

Felix Lockwood
Mod

Uwagi, pytania i pomysły użytkowników 2FtHWfM
Skąd : Chelmsford
Liczba postów : 785
Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Uwagi, pytania i pomysły użytkowników   Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty07.01.16 9:05

Z żółtym jest ten problem, że na tym jasnym tle każdy wygląda mało czytelnie, także to nie jest kwestia Twojego komputera ani oczu Wink Obawiam się, że tu nie znajdziemy idealnego rozwiązania, chociaż może pacniemy jakąś ankietę - piętnaście odcieni i który jest najczytelniejszy, taki się wrzuci w grupę. Bo tu się zdecydowanie przydadzą konsultacje społeczne xd
Powrót do góry Go down
Elizabeth Benoit

Elizabeth Benoit
Gracz

Uwagi, pytania i pomysły użytkowników 6Rszl4P
Skąd : Rieux
Liczba postów : 290
Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Uwagi, pytania i pomysły użytkowników   Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty07.01.16 21:16

Nawet dobry pomysł z tą ankietą :3

Rozwiązanie będzie ostatecznie trochę inne, może nawet nie trochę, a drastycznie, ale to za chwilę... xd
Powrót do góry Go down
Leo Slughorn

Leo Slughorn
Admin

Uwagi, pytania i pomysły użytkowników 6Rszl4P
Skąd : Cornwall
Liczba postów : 438
Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Uwagi, pytania i pomysły użytkowników   Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty14.02.16 16:57

No to ten - mam propozycję.
A może by tak dodać do profilu pole o nazwie "multikonta"? To tylko taka moja sugestia, bo osobiście jeszcze czasami się gubię, jeśli o multi chodzi D: A to usprawniłoby trochę to i owo, tak mi się wydaje.
Jak przesadzam to możecie to zignorować, ok? XD

Nie mam pojęcia, czemu tego nie dodałyśmy, umknęło, a to przecież ważne xd Dzięki <3
Dodane. Znajdziesz pod "dodatkowe". ; )
Powrót do góry Go down
Alyssa Glass

Alyssa Glass
Gracz

Uwagi, pytania i pomysły użytkowników 6Rszl4P
Skąd : Axbridge
Liczba postów : 82
Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Uwagi, pytania i pomysły użytkowników   Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty09.05.16 23:04

No heey, moj problem to to: Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Vxn8gn. Nie mama chatu Sad
Powrót do góry Go down
Upsilon Wild

Upsilon Wild
Gracz

Uwagi, pytania i pomysły użytkowników 2FtHWfM
Skąd : Wielka Brytania, Szkocja
Liczba postów : 120
Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Uwagi, pytania i pomysły użytkowników   Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty10.05.16 22:26

A wcześniej było ok? Czy po prostu wcześniej nie otwierałaś w telefonie? I czy może jakimś cudem już się samo naprawiło? Bo, szczerze mówiąc, nie mam pojęcia dlaczego pogoda tam wskakuje. ._. Będziemy kombinować w kodzie wersji mobilnej, jeśli się nie naprawi. Smile
Powrót do góry Go down
Alyssa Glass

Alyssa Glass
Gracz

Uwagi, pytania i pomysły użytkowników 6Rszl4P
Skąd : Axbridge
Liczba postów : 82
Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Uwagi, pytania i pomysły użytkowników   Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty10.05.16 22:48

Powiem Ci ze nie pamietam xD Ale na Elizie ani na Myrninie mi sie tak nie robi xD Tylko na Alyssie, a dzis rano bylo dobrze a teraz znow zle Sad
Powrót do góry Go down
Upsilon Wild

Upsilon Wild
Gracz

Uwagi, pytania i pomysły użytkowników 2FtHWfM
Skąd : Wielka Brytania, Szkocja
Liczba postów : 120
Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Uwagi, pytania i pomysły użytkowników   Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty11.05.16 0:07

Może kwestia usunięcia jakichś danych z przeglądarki w telefonie? Nie wiem, z czego korzystasz i na ile telefony też korzystają z ciasteczek. Neutral Bo to nie może być w takim razie ogólny błąd forum, skoro jest tylko na jednej postaci.
Powrót do góry Go down
Alyssa Glass

Alyssa Glass
Gracz

Uwagi, pytania i pomysły użytkowników 6Rszl4P
Skąd : Axbridge
Liczba postów : 82
Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Uwagi, pytania i pomysły użytkowników   Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty11.05.16 0:13

Mozliwe, ze przyda mu sie czyszczenie. A na telefonie mam google chrom.
W sumie, pewnie masz racje, trzeba go oczyscic ze smieci.
Powrót do góry Go down
Upsilon Wild

Upsilon Wild
Gracz

Uwagi, pytania i pomysły użytkowników 2FtHWfM
Skąd : Wielka Brytania, Szkocja
Liczba postów : 120
Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Uwagi, pytania i pomysły użytkowników   Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty11.05.16 0:20

Chodzi o to, że ja mogę pogrzebać w kodzie, ale jeśli to jest kwestia tylko jednego konta, to to nie ma szansy niczego zmienić. Wink Duża szansa za to jest taka, że telefon odkaszania coś dziwnego i przypisał jakiś błąd w kodzie do tego konkretnego logowania. Spróbuj, a jak to nic nie da, to będę myśleć dalej. Smile
Powrót do góry Go down
Alyssa Glass

Alyssa Glass
Gracz

Uwagi, pytania i pomysły użytkowników 6Rszl4P
Skąd : Axbridge
Liczba postów : 82
Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Uwagi, pytania i pomysły użytkowników   Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty11.05.16 0:22

Nie no, spoko, rozumiem. Sama bym pewnie nie grzebała dla jednego konta Razz
Powrót do góry Go down
Nikolai Lazarov

Nikolai Lazarov
Gracz

Uwagi, pytania i pomysły użytkowników ULu9UZs
Skąd : (Bułgaria) Szkocja
Liczba postów : 162
Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Uwagi, pytania i pomysły użytkowników   Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty23.06.16 21:37

Mam pytanie. Bo tak trochę nie rozumiem idei tych wszystkich czystokrwistych rodów. Może mi ktoś wytłumaczyć po co one są, skoro i tak tworzy się mnóstwo postaci z czystością 100% a z jakimiś nazwiskami nie ze spisów? Wydawało mi się, że ten spis jest po to, żeby te rodziny jakoś ograniczyć i żeby było fajnie, że ciekawa fabuła, powiązania między postaciami i te sprawy...
Powrót do góry Go down
Eileen Gray

avatar
Gracz

Uwagi, pytania i pomysły użytkowników KNkdYpU
Skąd : Szkocja
Liczba postów : 189
Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Uwagi, pytania i pomysły użytkowników   Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty24.06.16 10:07

Mam małą prośbę/propozycję. Chcąc włączyć stronę ze spisem zaklęć, zamiast odpalać stronę forum, potem dział spisów, a potem spis zaklęć, po prostu wrzucam w pole adresu słowo "zaklęcia" i przechodzę od razu na stronę. No i tu jest problem, bo raz utrafię faktycznie w spis, raz w mechanikę rzucania zaklęć. Czy byłaby opcja żeby zmienić nazwę tego tematu np na "Spis zaklęć" albo "Zaklęcia-spis"? Wiem ze sprawa banalna, ale mogłaby nieco ułatwić życie Very Happy (przynajmniej MI ułatwiłoby to życie, nie wiem jak reszcie xD)
Powrót do góry Go down
Upsilon Wild

Upsilon Wild
Gracz

Uwagi, pytania i pomysły użytkowników 2FtHWfM
Skąd : Wielka Brytania, Szkocja
Liczba postów : 120
Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Uwagi, pytania i pomysły użytkowników   Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty24.06.16 11:52

Zmieniłam nazwy obu tematów.

http://erised.my-rpg.com/t237-lista-zaklec
http://erised.my-rpg.com/t244-rzucanie-zaklec

Wink Mam nadzieję, że to pomoże.
Powrót do góry Go down
Abraxas H. Burke

Abraxas H. Burke
Gracz

Uwagi, pytania i pomysły użytkowników 9QY9kvG
Liczba postów : 5
Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Uwagi, pytania i pomysły użytkowników   Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty24.06.16 13:11

Dziękuję Very Happy
Powrót do góry Go down
Felix Lockwood

Felix Lockwood
Mod

Uwagi, pytania i pomysły użytkowników 2FtHWfM
Skąd : Chelmsford
Liczba postów : 785
Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Uwagi, pytania i pomysły użytkowników   Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty24.06.16 13:11

Nikolai,

Osoby należące do rodów mają konkretne przywileje. Powoli bujamy nowy event, w który na pewno zostaną zaangażowane z racji samego przynależenia do rodów. Jednocześnie możesz mieć przecież 100% czystości krwi (czyli po prostu nie mieć w rodzinie mugoli), ale nie mieć żadnego pro statusu w świadomości innych. Więc 100% czystości krwi przy jednoczesnym nienależeniu do rodu jest tylko liczbą.
Cała fabuła rodów opiera się o to, że w pewnym momencie część dotychczasowych "rodów" utraciła swój status, a inne go zyskały. To przecież wcale nie znaczy, że nagle w drzewie genealogicznym pojawiły się niemagiczne postaci.
Do tego dochodzą też na przykład postaci spoza Wielkiej Brytanii, które, siłą rzeczy, do brytyjskich szlachetnych rodów nie należą, ale to nie znaczy, że nie mogą być czystokrwiste.
Także, podsumowując - kwestia przywilejów i udziału w fabule, którą rozkręcamy. I tak, powiązania jak najbardziej też są tu jakimś przywilejem - jeśli mówimy o przypadkowych osobach o 100% czystości krwi, to powiązania są takie same, jak u wszystkich innych, czyli generalnie żadne.
Powrót do góry Go down
Eileen Gray

avatar
Gracz

Uwagi, pytania i pomysły użytkowników KNkdYpU
Skąd : Szkocja
Liczba postów : 189
Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Uwagi, pytania i pomysły użytkowników   Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty24.06.16 14:07

Ja z taką propozycją przychodzę. Jest dział ksiąg zakazanych i jak się do niego wchodzi to można albo dostać szlaban, albo nie dzieje się nic. To troszkę słabe, bo nie ma właściwie po co ryzykować przyłapania xd A gdyby zrobić dodatkowy rzut na to, co się będzie działo, jak już się tam wejdzie? Albo np dać możliwość taką, żeby uczniowie mogli się tam nauczyć zaklęć dostępnych tylko dla dorosłych? Zwłaszcza ta ostatnia opcja jest bardzo motywująca x3
Powrót do góry Go down
Sponsored content



Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty
PisanieTemat: Re: Uwagi, pytania i pomysły użytkowników   Uwagi, pytania i pomysły użytkowników Empty

Powrót do góry Go down
 Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Erised :: Prolog :: Strefa użytkownika-
Skocz do: