Share
 
Błonia
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Mistrz Gry

Mistrz Gry
Specjalne

Liczba postów : 1032
Błonia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Błonia   Błonia - Page 4 Empty31.10.15 20:17

First topic message reminder :

Błonia
Trawa, trawa, trawa. Pojedynczy Gryfon w oddali. A może to Krukon? Jest ci wszystko jedno, bo to właśnie tutaj przyszedłeś się wyciszyć. Otacza cię tylko ta cudownie pusta przestrzeń. Niektórzy przychodzą tu, by się uczyć. Inni czekają tylko, aż błonia pokryją się białym, zimowym puchem, by móc toczyć bitwy na śnieżki. Jeszcze inni szukają na błoniach ucieczki od zgiełku. Z pewnością każdy znajdzie tu skrawek ziemi tylko dla siebie.
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Eileen Gray

avatar
Gracz

Błonia - Page 4 KNkdYpU
Skąd : Szkocja
Liczba postów : 189
Błonia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia   Błonia - Page 4 Empty11.07.16 16:20

- Chciał butelkę whisky, moją wątrobę i upojną noc. I jeszcze taniec erotyczny. Ale chyba nie mówił na poważnie... prawda? - Eileen precyzyjnie odpowiedziała na pytanie Effie. Ostatnie słowo wypowiedziała z ogromną nadzieją, że Gilgamesh naprawdę żartował, ale nie mając co do tego pewności wolała się dowiedzieć jakie zdanie ma w tym temacie Ślizgonka. Ona zdaje się lepiej rozumiał te wszystkie niuanse rozmów towarzyskich... - Nie rozmawiało mi się miło, ale tak... tak chyba wypadało powiedzieć. Nie wiem...

Eileen oczywiście nie zwracała uwagi ani na buty ani na ubrania, więc zarówno uważanie na czystość sandałków Effie jak i kwestia apaszki zupełnie nie przyszłyby jej do głowy. Spojrzała na Ślizgonkę z pewnym zaskoczeniem, gdy zadała drugie pytanie, po czym z pewnym zakłopotaniem wyjaśniła:

- Powiększyłam sobie... Wiesz, nie chciałam nosić jakiegoś koca, ale leżeć na trawie też nie lubię. To znaczy lubię ale wolę mieć pewną barierę między tymi wszystkimi mrówkami i żuczkami, i pająkami, i... No, nie ważne. Właściwie to... Ćwiczyłam zaklęcia niewerbalne. I Gil mi przerwał. I w sumie... Masz ochotę ze mną poćwiczyć? Albo posiedzieć ze mną...? Albo... albo coś?
Powrót do góry Go down
Effie Force

Effie Force
Gracz

Błonia - Page 4 ULu9UZs
Skąd : USA
Liczba postów : 156
Błonia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia   Błonia - Page 4 Empty13.07.16 20:45

Te prośby były bardzo w stylu Gila. Nie była do końca przekonana do żarów z jego strony, ale nie chciała przestraszyć krukonki. -Taaak... Na pewno żartował.- zaśmiała się trochę niezręcznie i machnęła ręką. I owszem z tym ślizgonem nie dało się miło rozmawiać. To tak jakby miłe było głaskanie węża. Ah ci ślizgoni, nic tylko zamykać w Azkabanie.
Odpowiedz na drugie pytanie była taka prosta! Czasem Ef była zbyt zaabsorbowana światem mugolskim i zapominała, że jest też częścią tego magicznego. Jednak czasem przydaje się bycie czarodziejką. I na dodatek Eil ją rozumiała jak nikt! Mrówki to problem! Dokładnie! Czemu tak niewiele osób to przyznaje. - Jasne! - właściwie nie wiedziała za bardzo co tam jej Gil przerwał, ale chciała się nauczyć zaklęcia powiększającego. Móc w każdej chwili wyczarować sobie koc z apaszki to coś bardzo pożądanego przez EF. A przyzwyczajona do chęci nauki innych Eil od razu chciała przystąpić do działania. - Nauczysz mnie tego zaklęcia? Może teraz? - nie czekając na odpowiedz wyciągnęła różdżkę zza stanika i stanęła gotowa na instrukcje.


zt
Powrót do góry Go down
Sponsored content



Błonia - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Błonia   Błonia - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

Erised :: Fabuła :: Błonia-
Skocz do: