Share | 
 
Gabinet nauczyciela Mugoloznawstwa
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Gry

avatar
Specjalne

Liczba postów : 1032
PisanieTemat: Gabinet nauczyciela Mugoloznawstwa   28.09.15 3:29

Gabinet nauczyciela Mugoloznawstwa
W gabinecie nauczyciela mugoloznawstwa znajdziesz wiele przedmiotów, które mogą wydawać ci się dziwne, chociaż dla mugoli stanowią chleb powszedni. Z pewnością zapoznałeś się już z niektórymi z nich podczas zajęć, ale cała reszta pozostanie dla ciebie zagadką. Na szczęście znajdziesz tutaj także to, co znasz najlepiej z gabinetów innych nauczycieli - solidne krzesło i biurko, przy którym możesz odbębnić swój szlaban.

Ratuj skórę przed szlabanem (opcjonalnie):

1 - sam nie wiesz, w jaki sposób ci się udało, ale tylko "niewinnie" zapytałeś o ten stary rowerek stojący nieopodal biurka i tak mocno zainteresowałeś nauczyciela, że ten właściwie zapomniał o twoim przewinieniu. Chociaż straciłeś czas na rozmowę, i tak była lepsza od polerowania zgromadzonych tu przedmiotów czy innej, równie niegodnej roboty.

2,5 - miałeś farta, ale niech ci się nie zdaje, że to potrwa wiecznie. Niespodziewanie w pomieszczeniu znalazła się sowa, na którą nauczyciel musiał pilnie odpowiedzieć. Dzisiaj dostałeś polecenie opuszczenia gabinetu, ale kto wie czy nauczyciel nie upomni się o szlaban w innym terminie. (następnym razem nie możesz już ratować się kostką)

3,4 - to chyba jednak nie twój dzień. Pogódź się z tym i rób, co każe nauczyciel.

6 - próbowałeś. W porządku. Zawsze warto próbować uniknąć szlabanu. A może jednak nie? Nauczyciel wygląda na naprawdę zdenerwowanego twoimi próbami wykrętów i zwalania winy na innych, i z miejsca odejmuje 20 punktów twojemu domowi. Tak czy tak musisz odrobić szlaban, ale teraz dodatkowo członkowie twojego szkolnego domu na bank cię nienawidzą.
Powrót do góry Go down
 Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Erised :: Fabuła :: Hogwart :: Pierwsze piętro-
Skocz do: