Share | 
 
Gabinet nauczyciela Historii Magii
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Gry

Mistrz Gry
Specjalne

Liczba postów : 1032
PisanieTemat: Gabinet nauczyciela Historii Magii   28.09.15 3:38

Gabinet nauczyciela Historii Magii
Jeśli sądzisz, że Historia Magii jest nudnym przedmiotem, z pewnością zakładasz również, że gabinet nauczyciela tego przedmiotu nie może być ciekawszy. Cóż, może teoria faktycznie nie jest zbyt interesująca. Praktyka za to... Och, praktyka to coś zupełnie innego, nieprawdaż? W gabinecie znajdziesz bowiem masę historycznych, magicznych przedmiotów, które mają tak niepowtarzalny klimat, iż ledwie możesz oderwać od nich wzrok. Gdybyś tylko mógł robić coś ciekawego na szlabanie...

Ratuj skórę przed szlabanem (opcjonalnie):

1 - sam nie wiesz, w jaki sposób ci się udało, ale wspomniałeś o ważnym, historycznym wydarzeniu i tak mocno zainteresowałeś nauczyciela, że ten właściwie zapomniał o twoim przewinieniu. Chociaż straciłeś czas na rozmowę, i tak była lepsza od jakiejś niegodnej roboty.

2,5 - miałeś farta, ale niech ci się nie zdaje, że to potrwa wiecznie. Niespodziewanie w pomieszczeniu znalazła się sowa, na którą nauczyciel musiał pilnie odpowiedzieć. Dzisiaj dostałeś polecenie opuszczenia gabinetu, ale kto wie czy nauczyciel nie upomni się o szlaban w innym terminie. (następnym razem nie możesz już ratować się kostką)

3,4 - to chyba jednak nie twój dzień. Pogódź się z tym i rób, co każe nauczyciel.

6 - próbowałeś. W porządku. Zawsze warto próbować uniknąć szlabanu. A może jednak nie? Nauczyciel wygląda na naprawdę zdenerwowanego twoimi próbami wykrętów i zwalania winy na innych, i z miejsca odejmuje 20 punktów twojemu domowi. Tak czy tak musisz odrobić szlaban, ale teraz dodatkowo członkowie twojego szkolnego domu na bank cię nienawidzą.
Powrót do góry Go down
 Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Erised :: Fabuła :: Hogwart :: Czwarte piętro-
Skocz do: