Share | 
 
Gabinet nauczyciela Numerologii
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Gry

avatar
Specjalne

Liczba postów : 1032
PisanieTemat: Gabinet nauczyciela Numerologii   28.09.15 3:43

Gabinet nauczyciela Numerologii
W gabinecie nauczyciela numerologii nie ma niczego wyjątkowego poza toną książek pełną liczb połączonych w najróżniejszych konfiguracjach i wzorach. Być może przyprawi cię to o ból głowy, a może rozwiązywanie skomplikowanych zadań to właśnie to, co lubisz robić późnym wieczorem.

Ratuj skórę przed szlabanem (opcjonalnie):

1 - sam nie wiesz, w jaki sposób ci się udało, ale z rozpędu zacząłeś bazgrać po pergaminie leżącym na biurku i jakimś magicznym sposobem rozwiązałes zadanie. Tak mocno zainteresowałeś nauczyciela, że ten właściwie zapomniał o twoim przewinieniu. Chociaż straciłeś czas na rozmowę o tym, co właśnie zrobiłeś, i tak była lepsza od jakiejś niegodnej roboty.

2,5 - miałeś farta, ale niech ci się nie zdaje, że to potrwa wiecznie. Niespodziewanie w pomieszczeniu znalazła się sowa, na którą nauczyciel musiał pilnie odpowiedzieć. Dzisiaj dostałeś polecenie opuszczenia gabinetu, ale kto wie czy nauczyciel nie upomni się o szlaban w innym terminie. (następnym razem nie możesz już ratować się kostką)

3,4 - to chyba jednak nie twój dzień. Pogódź się z tym i rób, co każe nauczyciel.

6 - próbowałeś. W porządku. Zawsze warto próbować uniknąć szlabanu. A może jednak nie? Nauczyciel wygląda na naprawdę zdenerwowanego twoimi próbami wykrętów i zwalania winy na innych, i z miejsca odejmuje 20 punktów twojemu domowi. Tak czy tak musisz odrobić szlaban, ale teraz dodatkowo członkowie twojego szkolnego domu na bank cię nienawidzą.
Powrót do góry Go down
 Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Erised :: Fabuła :: Hogwart :: Szóste piętro-
Skocz do: