Share | 
 
Mechanika pamiętników
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Gry

avatar
Specjalne

Liczba postów : 1032
PisanieTemat: Mechanika pamiętników   03.06.16 14:49

Mechanika pamiętników
Każda postać na forum może założyć w tym subforum swój osobisty pamiętnik. Pamiętniki mają służyć przede wszystkim uporządkowaniu kolejnych prowadzonych przez postać wątków. Dzięki temu nigdy nie pogubisz się w tym, co do tej pory zostało napisane na forum i bez problemu odnajdziesz zaginione wątki w odmętach wielu tematów. Druga funkcja pamiętników powiązana jest z nagrodami za aktywność. Żeby otrzymywać nagrody za zakończone wątki, musisz posiadać pamiętnik i na bieżąco go uzupełniać.

1. Żeby posiadać pamiętnik, załóż w tym subforum temat oznaczony imieniem i nazwiskiem twojej postaci.
2. Wskazane jest wykorzystanie kodu umieszczonego poniżej.
3. Pamiętaj, żeby przy każdym wątku oznaczyć, czy jest on zakończony, czy nie. (Do nagród za aktywność można zgłaszać wyłącznie zakończone wątki!)
4. Możesz edytować samodzielnie wszystkie pola poza polem "R" (rozliczono), które edytuje administracja w momencie przyznania ci nagrody za konkretne wątki.
5. Zabawa w nagradzanie za aktywność nie jest obowiązkowa. Jeśli nie masz na nią ochoty, możesz po prostu wykorzystać pamiętnik jako formę do porządkowania wątków.

Kod:
<center><div class="pamietnik">
<div class="pamietniktytul">Pamiętnik imię i nazwisko</div>
<hr><div class="pamietniksrodek"><div class="miesiac">Wpisz miesiąc</div><hr>
<div class="pamietnikopis"><center><span>Z kim:</span> wpisz | <span>Kiedy:</span> wpisz<br><span>Gdzie:</span> <a href="link do lokacji">nazwa lokacji</a> | <span>Zakończony:</span> ? | <span>R:</span> ?<br></center>
<img src="link do obrazka lokacji" class="pamietnikobraz"><div style="margin-right:5px;line-height:13px">Tu wpisz opis wątku.</div></div>


</div></div></center>

Kod do dodania kolejnego miesiąca:


Kod:
<div class="miesiac">Wpisz miesiąc</div><hr>

Kod do dodania kolejnego wątku:

Kod:
<div class="pamietnikopis"><center><span>Z kim:</span> wpisz | <span>Kiedy:</span> wpisz<br><span>Gdzie:</span> <a href="link do lokacji">nazwa lokacji</a> | <span>Zakończony:</span> ? | <span>R:</span> ?<br></center>
<img src="link do obrazka lokacji" class="pamietnikobraz"><div style="margin-right:5px;line-height:13px">Tu wpisz opis wątku.</div></div>Screw this!

I'm going to Hogwarts!


Powrót do góry Go down
 Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Erised :: Dokumentacja :: Dodatkowe :: Pamiętniki-
Skocz do: