Share
 
Prośby o nowe lokacje
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Exodus Malclès

Exodus Malclès
Admin

Prośby o nowe lokacje 2FtHWfM
Skąd : Z Francji, z USA, ze Szkocji...
Liczba postów : 226
Prośby o nowe lokacje Empty
PisanieTemat: Prośby o nowe lokacje   Prośby o nowe lokacje Empty24.02.16 21:13

Prośby o nowe lokacje
Jak na razie mamy dość podstawową ilość lokacji i jesteśmy świadomi, że czasem może być za mało, jak na twoje potrzeby. Nie ma problemu. Jeśli potrzebujesz jakiejś lokacji, po prostu daj tu znać, a postaramy się taką dodać.
Masz bardzo konkretny pomysł na lokację? I przez bardzo konkretny rozumiemy gotowy opis i zdjęcie 400x200px? Też tutaj wrzuć - lokacja pojawi się na forum w odpowiednim kodzie razem z linkiem do twojego profilu, żeby każdy wiedział, że to twoje dzieło.
Powrót do góry Go down
Lycoris Reagan

Lycoris Reagan
Gracz

Prośby o nowe lokacje 2FtHWfM
Skąd : Londyn
Liczba postów : 390
Prośby o nowe lokacje Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o nowe lokacje   Prośby o nowe lokacje Empty28.05.16 10:40

No to ja poproszę o więcej lokacji w bibliotece.
- Dział Ksiąg Zakazanych
- Dział Transmutacji
- Dział Zaklęć i Uroków
- Dział Mugolski (bo czemu nie, niektórzy lubią!)
- Dział Historii Magii oraz Prawa Magicznego
- Ławki między regałami

Dodatkowo:
- jakaś latarnia w Hogsmeade czy na Nocturnie (tak będzie mi potrzebna xD)
- no i może jakieś pomieszczenia w samej szkole, ale tu nie wiem xD Kamienna Sala, Poduszkowy Salonik,Zniszczona Sala, więcej składzików i łazienek!, jakieś ławki na błoniach czy dziedzińcu.

Tak, to chyba tyle na razie xD
Powrót do góry Go down
Felix Lockwood

Felix Lockwood
Mod

Prośby o nowe lokacje 2FtHWfM
Skąd : Chelmsford
Liczba postów : 785
Prośby o nowe lokacje Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o nowe lokacje   Prośby o nowe lokacje Empty28.05.16 23:55

Dobra, na diabła tyle działów w bibliotece? Very Happy Znaczy że więcej lokacji tam, to spoko, ale po co konkretne działy?

W szkole zniszczona sala już jest, mało używana, więc kolejnej na razie nie ma co robić. A łazienek więcej niż trzy po co? Też nie ma tam wątków xd Dziedzińce są ze cztery, więc co, jeszcze dodatkowy temat z ławkami? Jakiś dodatkowy składzik może, chociaż, surprise, robiłam jakiś niedawno i wciąż stoi pusty xd Pokoje wypełnione poduszkami czy innym badziewiem są... L, love, chętnie porobię lokacje, ale na razie nie widzę sensu w mnożeniu bytów, które już są i którymi nikt się nie interesuje xd

Więc na pewno pojawią się dodatkowe tematy z uliczkami i, na zamówienie, latarnia, proszę bardzo Very Happy No i dodatkowe w bibliotece.
Powrót do góry Go down
Sponsored content



Prośby o nowe lokacje Empty
PisanieTemat: Re: Prośby o nowe lokacje   Prośby o nowe lokacje Empty

Powrót do góry Go down
 Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Erised :: Prolog :: Strefa użytkownika-
Skocz do: