Share
 
We don't have to dance
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Alexander Lloyd

Alexander Lloyd
Gracz

We don't have to dance 6Rszl4P
Liczba postów : 179
We don't have to dance Empty
PisanieTemat: We don't have to dance   We don't have to dance Empty08.05.16 18:06

We don't have to dance Tumblr_static_ab1ddb61308wc84ck8sc4osw4


Ravenclaw

  • Elizabeth Benoit
  • Darren Cole




Gryffindor

  • Leo Slughorn




Hufflepuff



Slytherin
Powrót do góry Go down
Leo Slughorn

Leo Slughorn
Admin

We don't have to dance 6Rszl4P
Skąd : Cornwall
Liczba postów : 438
We don't have to dance Empty
PisanieTemat: Re: We don't have to dance   We don't have to dance Empty08.05.16 18:16

Przyszłam, bo O'Brien c:

Daj mi mieć pozytyw z chociaż jedną Twoją postacią xd

Edit: Ok, nie policzyłam Mai. No bo O'Brien, no!
Powrót do góry Go down
Alexander Lloyd

Alexander Lloyd
Gracz

We don't have to dance 6Rszl4P
Liczba postów : 179
We don't have to dance Empty
PisanieTemat: Re: We don't have to dance   We don't have to dance Empty08.05.16 18:18

Dobra, mogę się zgodzić na jeden pozytyw! Zapewne będzie to miłe urozmaicenie, tak. Jakiś pomysł? Może super kumple, a nawet przyjaciele? Może Alex wie o skłonnościach Leo do gejozy i kiedyś nie wiem, Leo próbował zarywać do Alexa, ale ten jednak nie jest z tych i mimo wszystko nie odsunął się od chłopaka po wszystkim? Przyjął to ze spokojem i teraz kibicuje mu niezależnie od tego, czy jest z facetem czy laską, plus może uczyć go tajników zarywania i takich tam, bo przecież jest w tym taki dobry! xD
Powrót do góry Go down
Leo Slughorn

Leo Slughorn
Admin

We don't have to dance 6Rszl4P
Skąd : Cornwall
Liczba postów : 438
We don't have to dance Empty
PisanieTemat: Re: We don't have to dance   We don't have to dance Empty08.05.16 18:27

W teorii i karcie Gabe jest niby jego pierwszym kraszem... ale o tym nikt nie pamięta, dawno temu i nieprawda xd
Leo mógł go kraszować chwilę. Ka bum tss. ALBO JESZCZE LEPIEJ. Jak kraszował Gejba. Stwierdził, że to nie może być tak, że on kraszuje Gejba i poszedł szukać innej osoby do kraszowania. Miała być dziewczyna, ale ups, nie pykło. No i był taki moment, że przestał kraszować Gejba na - nie wiem - kilka tygodni. I w tym czasie złapał krasza na Alexa. Potem było jakieś gadu gadu, bla bla bla, a że Leo to impulsywny człowiek, to coś tam mu się wymsknęło. A chwilę po tym jak mu się wymsknęło zorientował się, że to jednak nieprawda i się pomylił xd Kocham.

niech go nauczy tajników seksów, czy coś.
Powrót do góry Go down
Alexander Lloyd

Alexander Lloyd
Gracz

We don't have to dance 6Rszl4P
Liczba postów : 179
We don't have to dance Empty
PisanieTemat: Re: We don't have to dance   We don't have to dance Empty08.05.16 18:31

Zawsze Gabriel moze być tym pierwszym mega poważnym, co nie. Takim forever czy coś, a Alex był... no był tym, na którym Leo dowiedział się, że ciągnie go również do chłopców xD

Ale może być też tak jak mówisz, mi to już kompletnie obojętne, tak xD

Tak seksów na pewno! I nauczy go porządnie całować! A nie, zaraz. Alex nie z tych XD
Powrót do góry Go down
Leo Slughorn

Leo Slughorn
Admin

We don't have to dance 6Rszl4P
Skąd : Cornwall
Liczba postów : 438
We don't have to dance Empty
PisanieTemat: Re: We don't have to dance   We don't have to dance Empty08.05.16 18:34

*ene due like fake...*
Tak, tak też może być. Dobra, zostajemy przy Twoim.
Pshyjacielu Smile

Niech go nauczy chociaż, jak zaciągnąć kogoś do łóżka Neutral To wystarczy xd
Powrót do góry Go down
Alexander Lloyd

Alexander Lloyd
Gracz

We don't have to dance 6Rszl4P
Liczba postów : 179
We don't have to dance Empty
PisanieTemat: Re: We don't have to dance   We don't have to dance Empty08.05.16 18:36

W takim razie ja chcę nimi jakąś sesję, jak już pozałatwiasz wszystkie zaległości, a ja wyjdę ze swoich, tak! Czuję super romans wątek.

He, he, he. Oj tego to go nauczyć może, chociaż lepiej by się sprawdził Kilian. Ten nauczyłby go dogłębnie Smile
Powrót do góry Go down
Leo Slughorn

Leo Slughorn
Admin

We don't have to dance 6Rszl4P
Skąd : Cornwall
Liczba postów : 438
We don't have to dance Empty
PisanieTemat: Re: We don't have to dance   We don't have to dance Empty08.05.16 18:38

Okej Very Happy

............................
Powrót do góry Go down
Alyssa Glass

Alyssa Glass
Gracz

We don't have to dance 6Rszl4P
Skąd : Axbridge
Liczba postów : 82
We don't have to dance Empty
PisanieTemat: Re: We don't have to dance   We don't have to dance Empty08.05.16 18:43

Ja tez chce, ja tez <3333 Pozytyw, oczywiscie.
Tu przemawia oczywiscie, Bethi. Slodka, mila Bethi xD Pomocna i tak dalej xD
Powrót do góry Go down
Alexander Lloyd

Alexander Lloyd
Gracz

We don't have to dance 6Rszl4P
Liczba postów : 179
We don't have to dance Empty
PisanieTemat: Re: We don't have to dance   We don't have to dance Empty08.05.16 18:47

A co byś chciała?! Bo na pewno jakiś pozytyw, to nawet nie podlega wątpliwości Buzi
Powrót do góry Go down
Alyssa Glass

Alyssa Glass
Gracz

We don't have to dance 6Rszl4P
Skąd : Axbridge
Liczba postów : 82
We don't have to dance Empty
PisanieTemat: Re: We don't have to dance   We don't have to dance Empty08.05.16 18:53

Moga sie zaprzyjaznic, o tak. Bo przeciez wszyscy lubia Beth (Leos, sie nie liczy xD bo on jej nie lubi xD). Dziewczyna moze go intrygowac, bo przeciez z tlumu to ona sie wychyla. To musi byc jakas dobra relacja z Dramatem i tak dalej. Bo nie moze byc kolorowo. Alex, tak samo jak L, moglyby sie starac rozbujac Lizzie. Pokazac jej inny swiat, moze jakis romans, tak tak xD

Phi.
Powrót do góry Go down
Alexander Lloyd

Alexander Lloyd
Gracz

We don't have to dance 6Rszl4P
Liczba postów : 179
We don't have to dance Empty
PisanieTemat: Re: We don't have to dance   We don't have to dance Empty08.05.16 19:10

W sumie Alex nadaje się do tego nawet bardziej niż sama Liv, bo on to flirty lubi, wypady z ładnymi pannami też, więc nic nie będzie stało na przeszkodzie, tym bardziej, że są z tego samego domu i na tym samym roku Smile Więc niech się Beth szykuje na wprowadzanie w życie! xD
Powrót do góry Go down
Elizabeth Benoit

Elizabeth Benoit
Gracz

We don't have to dance 6Rszl4P
Skąd : Rieux
Liczba postów : 290
We don't have to dance Empty
PisanieTemat: Re: We don't have to dance   We don't have to dance Empty08.05.16 20:17

Tak, tak tak <3<3<3<3<3
Powrót do góry Go down
Darren Jules Cole

avatar
Gracz

We don't have to dance KNkdYpU
Skąd : Brighton, UK
Liczba postów : 96
We don't have to dance Empty
PisanieTemat: Re: We don't have to dance   We don't have to dance Empty09.05.16 10:50

Darren & Nadia (chociaz ona niekoniecznie) GO Very Happy
Powrót do góry Go down
Alexander Lloyd

Alexander Lloyd
Gracz

We don't have to dance 6Rszl4P
Liczba postów : 179
We don't have to dance Empty
PisanieTemat: Re: We don't have to dance   We don't have to dance Empty09.05.16 22:19

No to co? Rozumiem, że z Darrenem to jednak się nie lubią, bo Alex ma wrażenie, że Darren to taka świnia jest, co traktuje wszystkich przedmiotowo i ogólnie taki arogancki dupek, więc pewnie by się nie dogadali. Chyba, że chcesz mieć w nich kumpli, ale nie wiem czy ja to widzę xD Znaczy na upartego w sumie by przeszło, no ale nie wiem.

Co do Nadii to Alex pewnie by ją podrywał, bo ona to jednak jest super ładna i ogólnie wydaje się urocza, a co Buzi
Powrót do góry Go down
Philemon Briggs

Philemon Briggs
Gracz

We don't have to dance KNkdYpU
Skąd : Calgary, Kanada
Liczba postów : 236
We don't have to dance Empty
PisanieTemat: Re: We don't have to dance   We don't have to dance Empty23.06.16 1:06

Ja myślę, że nie trzeba nic pisać... Bo wiadomo o co chodzi. Wink

We don't have to dance 107544ee1f6cefde73cd104a996c5acc
Powrót do góry Go down
Alexander Lloyd

Alexander Lloyd
Gracz

We don't have to dance 6Rszl4P
Liczba postów : 179
We don't have to dance Empty
PisanieTemat: Re: We don't have to dance   We don't have to dance Empty26.06.16 17:28

To ja myślę, że czas na sesję Smile Dobrze wiemy jaką, dobrze wiemy o czym Smile
Powrót do góry Go down
Philemon Briggs

Philemon Briggs
Gracz

We don't have to dance KNkdYpU
Skąd : Calgary, Kanada
Liczba postów : 236
We don't have to dance Empty
PisanieTemat: Re: We don't have to dance   We don't have to dance Empty26.06.16 20:44

Ooooj, tak Very Happy
(A jaką i o czym? xD)
Powrót do góry Go down
Sponsored content



We don't have to dance Empty
PisanieTemat: Re: We don't have to dance   We don't have to dance Empty

Powrót do góry Go down
 Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Erised :: Dokumentacja :: Dodatkowe :: Relacje-
Skocz do: