Share | 
 
Umiejętności i Rozwój postaci
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Gry

Mistrz Gry
Specjalne

Liczba postów : 1032
PisanieTemat: Umiejętności i Rozwój postaci   11.10.15 20:46

Umiejętności i Rozwój postaci

W tym miejscu znajdziesz spis umiejętności specjalnych, które twoja postać może zdobyć poprzez udział w fabule. Część z nich jest niezwykle unikalna i odkrywa przed każdym bohaterem masę nowych możliwości, jak chociażby zdolność przemiany w zwierzę czy odczytywania cudzych myśli. Inne pozwolą graczom na ułatwianie życia swoich postaci, np. poprzez mistrzostwo w jakiejś dziedzinie, które na stałe obniża progi warzenia eliksirów czy rzucania zaklęć. Na poniższej liście znajdują się nie tylko wspomniane umiejętności i ich opisy, ale również możliwe sposoby ich zdobywania.

Jak mogę zdobyć Animagię/Legilimencję/Oklumencję/Zaklęcia bezróżdżkowe/Zaklęcia niewerbalne?


➤ Jeśli chodzi o te pięć umiejętności specjalnych, postać może otrzymać je już na etapie tworzenia karty. Pamiętaj jednak, że poprzez kartę każda postać może posiąść tylko jedną umiejętność specjalną. Jeśli chce ich więcej, musi uczyć się na bieżąco z wykorzystaniem poniższych metod.

Na każdego gracza przypadają tylko dwie aktywne postaci posiadające umiejętności specjalne zdobyte poprzez kartę. Nie ma limitu na umiejętności zdobywane poprzez bieżącą naukę z wykorzystaniem poniższych metod.

➤ Karta z umiejętnością specjalną musi zawierać opis nauki, wszelkie trudności, jakie napotkała postać, pierwsze momenty, kiedy zaczęło jej wychodzić. Nie zapomnij jednak o samej historii czy powiązaniach rodzinnych. Umiejętność nie powinna wypierać ich z karty. Karta z umiejętnością specjalną powinna być poprawna i długa.

Nadanie postaci umiejętności specjalnej poprzez kartę wyklucza możliwość posiadania przez nią genetyki.

O wszelkie zaległe wpisy dotyczące punktów umiejętności czy też samych umiejętności należy zgłaszać się w tym temacie, wraz z podlinkowanym wątkiem.

Screw this!

I'm going to Hogwarts!


Powrót do góry Go down
Alecto Carlevaro

Alecto Carlevaro
Gracz


Skąd : Wielka Brytania, Londyn
Liczba postów : 69
PisanieTemat: Re: Umiejętności i Rozwój postaci   27.12.15 20:42
Oklumencja

Legilimencja
Animagia


Magia bezróżdżkowaMagia niewerbalna
Powrót do góry Go down
 Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Erised :: Dokumentacja :: Dodatkowe :: Skrytki-
Skocz do: