Share | 
 
Zasady odbywania szkoleń
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Gry

avatar
Specjalne

Liczba postów : 1032
PisanieTemat: Zasady odbywania szkoleń   29.10.15 16:26

Jak robić szkolenia?
Przed tobą zakątek Ministerstwa Magii, w którym możesz przejść dowolne szkolenie magiczne, przygotowujące do konkretnego zawodu bądź wyższego poziomu danego zawodu. Szkolenia stanowią smutny obowiązek, ale kiedy już je rozpoczniesz, z pewnością sam uznasz, iż nie ma w nich absolutnie niczego przykrego! To wyzwanie dla ambitnych czarodziejów i czarownic, którzy chcą podnosić swoje kompetencje i zdobywać cenne nagrody. Poniżej znajdziesz kilka istotnych zasad, z którymi musisz się zapoznać, zanim postanowisz wziąć udział w szkoleniu.

➤ Każdy kurs jest przyporządkowany do konkretnej posady. Jeśli masz wątpliwości, który z nich powinieneś wybrać, przejdź do spisu posad. Przy każdej posadzie, która wymaga przejścia treningu lub szkolenia znajdziesz link do odpowiedniego miejsca.
➤ Kursy i treningi są darmowe. Nie będziesz musiał za nie płacić ani teraz, ani później, bez względu na to, ile razy będziesz podchodził do konkretnego etapu.
➤ Jedyny wyjątek stanowią losowe sytuacje w kursie, które wymagają jednorazowej zapłaty określonej kwoty.
➤ Swoje działania opisujesz w temacie, w którym znajduje się też sam kurs.
➤ Przez kurs poprowadzi cię Mistrz Gry. Od niego dowiesz się czy będziesz musiał odczekać dzień przed ponownym podejściem do zadania. Wszystko zależy jednak wyłącznie od twoich decyzji.
➤ Po ukończeniu kursu otrzymasz odpowiedni wpis do skrytki.
Powrót do góry Go down
 Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Erised :: Fabuła :: Londyn :: Ministerstwo Magii :: Magiczne szkolenia-
Skocz do: