Share
 
Alexander Finroyal Lloyd
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Alexander Lloyd

Alexander Lloyd
Gracz

Alexander Finroyal Lloyd 6Rszl4P
Liczba postów : 179
Alexander Finroyal Lloyd Empty
PisanieTemat: Alexander Finroyal Lloyd   Alexander Finroyal Lloyd Empty19.03.16 13:26

Alexander Finroyal Lloyd
Imię i Nazwisko Alexander Finroyal Lloyd
Data i miejsce urodzenia 17 grudnia 1983, Londyn
Miejsce zamieszkania Londyn
Czystość krwi 75%
Preferowany dom Ravenclaw
Znak rozpoznawczy
Tym, co zdecydowanie wyróżnia Alexa z szarego tłumu jest bystre spojrzenie i pewien logiczny chłód, który towarzyszy ocenie sytuacji. Dodatkowo szczerość do bólu. A jeśli chodzi o wygląd? Czapki, które bardzo często pojawiają się na jego głowie. Dodatkowo miłość do czekolady i herbaty, jak również niechęć do podrobów. Fobie? Jak najbardziej, w końcu jest tylko człowiekiem. Panicznie boi się większego ognia. Taka tam trauma z dzieciństwa.
Brytyjskie Ministerstwo Magii
Powrót do góry Go down
Alexander Lloyd

Alexander Lloyd
Gracz

Alexander Finroyal Lloyd 6Rszl4P
Liczba postów : 179
Alexander Finroyal Lloyd Empty
PisanieTemat: Re: Alexander Finroyal Lloyd   Alexander Finroyal Lloyd Empty14.04.16 20:32

ej, bo ja chyba skończyłam xD
Powrót do góry Go down
Leo Slughorn

Leo Slughorn
Admin

Alexander Finroyal Lloyd 6Rszl4P
Skąd : Cornwall
Liczba postów : 438
Alexander Finroyal Lloyd Empty
PisanieTemat: Re: Alexander Finroyal Lloyd   Alexander Finroyal Lloyd Empty24.04.16 18:53

Pierwszy raz zawsze boli, co nie?

Nie widziałam w historii niczego o tym, w jaki sposób Alex odkrył swoje magiczne umiejętności i – ważniejsze – nie ma zupełnie nic o Bitwie o Hogwart, tak jakby nigdy nie miała miejsca albo nie dotyczyła Lloyda.
Alexander Lloyd napisał:
W późniejszych latach udało mu się zawrzeć bliższe stosunki z kolegami z roku i otworzyć się na otaczający go świat. Stał się bardziej towarzyski i wiele razy zdarzało mu się brać udział w jakiejś imprezie.
Chyba, że „impreza” to Bitwa o Hogwart? Nie, tak serio to weź tam coś dopisz xd

Alexander Lloyd napisał:
jednak tym razem ojciec dziecka postawiła na swoim
Ojciec postawiła? Podręczę Cię trochę, heh

Coś z datą mi nie pasuje. Skoro Alex jest z grudnia '83 to powinien być w siódmej klasie, a w profilu masz wpisaną szóstą.
Powrót do góry Go down
Alexander Lloyd

Alexander Lloyd
Gracz

Alexander Finroyal Lloyd 6Rszl4P
Liczba postów : 179
Alexander Finroyal Lloyd Empty
PisanieTemat: Re: Alexander Finroyal Lloyd   Alexander Finroyal Lloyd Empty08.05.16 17:33

No to co następuje.

Dopisałam dalsze losy chłopaka, żeby nie było, że w czasie wojny i po niej zniknął, czy dobrze się bawił.
Zmieniłam klasę w profilu.

Co do pisania o odkrywaniu umiejętności magicznych. Uważam, że jest to niepotrzebne, bo skoro pochodził z rodziny czarodziejów na pewno mu o tym wspomnieli siłą rzeczy i przygotowywali w jakiś sposób do Hogwartu. Jeśli byłby mugolem, ok, napisanie może być istotne, bo to nowość, ale Alex wychował się na pewno w otoczeniu magii i nie była mu ona obca, więc wciskanie na siłę kilku zdań o oczywistej sprawie uważam za niepotrzebne. A nie chcę na pałę lokować tego byle gdzie, by zburzyło jako taką spójność.


A tak to wszystko dopisane i poprawione Smile
Powrót do góry Go down
Leo Slughorn

Leo Slughorn
Admin

Alexander Finroyal Lloyd 6Rszl4P
Skąd : Cornwall
Liczba postów : 438
Alexander Finroyal Lloyd Empty
PisanieTemat: Re: Alexander Finroyal Lloyd   Alexander Finroyal Lloyd Empty08.05.16 17:36




Gratulacje, Krukonie!
Teraz, jako pełnoprawny członek forum, możesz zacząć grać w fabule. Koniecznie zacznij od założenia takich tematów jak poczta, powiązania postaci i skrytka u Gringotta. Dokładne instrukcje dotyczące pierwszych kroków znajdziesz we Wskazówkach. O wszystko możesz też spytać kogoś z administracji.
Baw się dobrze!
Powrót do góry Go down
Sponsored content



Alexander Finroyal Lloyd Empty
PisanieTemat: Re: Alexander Finroyal Lloyd   Alexander Finroyal Lloyd Empty

Powrót do góry Go down
 Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Alexander Lloyd
» Alexander Lloyd
» Alexander Lloyd
» Rosemary Blackburn, Alexander Lloyd, Ruby Connolly

Erised :: Dokumentacja :: Kartoteki :: Karty dorosłych-
Skocz do: